Plán vzdělávání - 2. pololetí

Vážená kolegyně, vážený kolego,

nabízíme Vám program vzdělávání na 2. pololetí roku 2009. Nadále budou také (po předchozí domluvě) probíhat individuální školení AKS LANius a Clavius, základy knihovnické techniky apod. Případné požadavky na témata seminářů pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Červen

Výjezdní porada profesionálních knihovníků znojemského regionu

2. pololetí

Září
Porada profesionálních knihovníků znojemského regionu spojená s odborným seminářem.
Téma semináře: Bude upřesněno

Říjen
V rámci akce "Týden knihoven" bude probíhat individuální školení dobrovolných knihovníků znojemského regionu v práci s PC a ICT.

Listopad
Pracovní seminář zástupců knihoven a zřizovatelů knihoven (obce, městysu, města) znojemského regionu.

Prosinec
Téma semináře: Bude upřesněno