Pobočka Gagarinova bude 21. 8. - 25. 8. 2017 uzavřena. Výpůjčky budou prodlouženy.

Pozvánka do knihovny - pobočka Loucká

Oznamujeme Vám, že ve školním roce 2012/2013 budeme, vždy v dopoledních hodinách, pořádat besedy pro děti mateřských a základních škol.
Budete-li mít o návštěvu knihovny zájem, objednejte se, prosím, na kontaktní adrese.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
                                                                                                                  Jana Žákováknihyrijen

Kontaktní adresa:
Pobočka městské knihovny ve Znojmě
Loucká 21, Znojmo 669 02
tel. 723 319 011, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.