Pobočka Gagarinova bude 21. 8. - 25. 8. 2017 uzavřena. Výpůjčky budou prodlouženy.

Vyhodnocení akce Týden Knihoven na pobočce Loucká

Ve dnech od 6. října do 12. října 2014 proběhl na pobočce Loucká 18. ročník celostátní akce Týden knihoven. Po celý týden si návštěvníci mohli prohlédnou prostory knihovny a přihlásit se do knihovny zdarma. Této možnosti využilo 10 dětských čtenářů do 15 let a 3 dospělí čtenáři. Čtenáři knihovny měli možnost využít čtenářskou amnestii (čtenáři nemuseli platit žádné upomínky). Se základní školou Judr. Josefa Mareše se besedovalo na téma Astrid Lindgrenová (seznámení s autorkou, čtení z knih, hudební ukázka, výstava knih). V úterý 7. října proběhl den Kvízů a luštění (zúčastnily se čtvrté ročníky ZŠ). Základy ovládání počítače a internetu využil jeden registrovaný čtenář.