Všechna oddělení jsou uzavřena.

Otevírací doba oddělení a poboček

Pobočka Loucká je každou
středu až do odvolání uzavřena.
Děkujeme za pochopení.

Ve čtvrtek 14.12.2017 bude provoz
všech oddělení pouze do 15.30 hod.
Na pobočkách Loucká a Gagarinova
bude provoz pouze do 15.00 hod.
Děkujeme za pochopení.

Znojemská nemocnice má Knižní pohotovost

Knižní pohotovost navazuje na projekt Kniha do vlaku. Jedná se o bezplatné půjčování knih a časopisů na místech, která jsou frekventovaná a kde současně lidé tráví delší dobu. Cílem projektu je rozšíření a podpora čtenářství.
Projekt Knižní pohotovost zastřešuje Městská knihovna Znojmo, ve spolupráci s Městskou knihovnou Jevišovice, ze které tento nápad vzešel. Na realizaci projektu se však budou podílet i ostatní knihovny na Znojemsku.
Do projektu se také zapojí studenti SOU a SOŠ SČMSD Přímětická ve Znojmě, kteří budou pořádat sbírky knih.
Název Knižní pohotovost používáme se souhlasem www.knihovnice.cz

Znojemská nemocnice má Knižní pohotovost