Oddělení pro dospělé: 8.30-18.30
Pobočka Gagarinova:8.00-10.00,12.00-17.00
Pobočka Loucká:9.00-11.30,12.30-15.30
Pobočka Načeratice: Zavřeno

Změna tel. čísel na pobočkách!
Pobočka Gagarinova - 731 141 912
Pobočka Loucká - 731 141 913

Prosíme naše čtenáře a uživatele
o vyplnění dotazníku ke zjištění
uživatelských potřeb a zájmů.
Anonymně. Děkujeme.

Březen – měsíc čtenářů 2015 na pobočce Loucká

2.3.2015–31.3.2015

Pro návštěvníky knihovny:

Přijďte se podívat do knihovny, kde vám knihovnice vysvětlí, jak to v knihovně chodí, jak se do knihovny přihlásit, seznámí vás s knižním fondem a pomůže s prvním výběrem knih.
Pro všechny nové návštěvníky po celý měsíc internet ZDARMA!

Pro děti a mládež:
Naše knihovna bude v tomto roce odebírat tyto dětské časopisy:
Barbie, Littlest pet shop, Dinosaurus, Čtyřlístek, Abc, Hattrick, History, Geo, Joy.
Přijďte si je prohlédnout k nám do knihovny!
Děti se zabaví a i dospělí si přijdou na své!

Pro základní a mateřské školy:

- Besedy na různá témata (téma a termín nutno domluvit předem)

Soutěž:
Selfie s knihou!
(fotografická soutěž pro děti a mládež do 15 let)
  Selfie s knihou!
(fotografická soutěž pro děti a mládež do 15 let)
Máte svoji oblíbenou knihu?
Baví vás fotit?
Vyfoťte knihu v neobvyklém prostředí!
Nechte se vyfotit s knihou!
Buďte originální!
od 1.3.2015 do 31.3.2015.
První týden v dubnu vaše fotky vyhodnotíme a nejlepší fotky oceníme drobnou výhrou. Vyhrát můžete také poukaz do knihovny na rok zdarma!
Fotografie nesmí narušovat soukromí člověka, zesměšňovat, urážet, nesmí být dvojsmyslná a neetická.
Účastí v soutěži souhlasíte se zveřejněním zaslané fotografie na webu knihovny www.knihovnazn.cz.