Pobočka Loucká je každou
středu až do odvolání uzavřena.
Děkujeme za pochopení.

Ve čtvrtek 14.12.2017 bude provoz
všech oddělení pouze do 15.30 hod.
Na pobočkách Loucká a Gagarinova
bude provoz pouze do 15.00 hod.
Děkujeme za pochopení.

Den bezpečnějšího internetu

SAFER INTERNET
DEN BEZPEČNĚJŠÍHO INTERNETU

10. února 2015

Letošní dvanáctý ročník Dne bezpečnějšího internetu, proběhne 10. února 2015.

Naše knihovna nabízí k půjčení:
 dětskou knihu s názvem:
Hustej internet

Den bezpečnějšího internetu

Text: Lenka Eckertová
Ilustrace: Lucie Seifertová

Záměrem knihy je poučit děti o online rizicích, prevenci a řešení problémů zábavnou formou. Kniha je určena především pro cílovou skupinu dětí, zhruba ve věku 4. – 6. třídy ZŠ, ale také pro jejich rodiče. Obsah vychází ze zkušeností, které Lenka Eckertová sbírala při svém působení v Národním centru bezpečnějšího internetu i jako matka dvou dětí.

Další odkazy, které by vás mohly zajímat:
Videopohádky na webu www.bezpecne-online.cz
Film o nástrahách internetu na www.seznamsebezpecne.cz